Mūsų miesto didvyris

Ketvirtadienį 21:00

JAV. 2016. Romantinis. Rež.: David S. Cass Sr.. Vaidina: Brooke Nevin, Jake Sandvig, Heather Marie Marsden ir kiti.

Skyrybų derybininkė Kelsė netiki amžina meile – per savo karjerą ji prisižiūrėjo tiek sugriuvusių šeimų ir prisiklausė tiek istorijų apie sudaužytas širdis, kad galėtų parašyti neploną knygą. Tačiau kartą jai tenka prižiūrėti kliento šunį ir ji atsiduria veterinarijos klinikoje, kur susipažįsta su gydytoju Harisonu. Jis gali būti tas, kuris pakeis Kelsės griežtą nuomonę apie meilę, tik ar ji leis? Harisonas ir pats išgyvena sunkų laikotarpį, tad turi apsispręsti, kaip jam gyventi toliau.

Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis

Penktadienį 21:00

JAV. 2011. Komedija/drama. Rež.: John Madden. Vaidina: Dev Patel, Judi Dench, Maggie Smith, Richard Gere, Celia Imrie ir kiti.

Britai pensininkai keliauja į Indiją, kad apsigyventų ką tik atstatytame Marigoldo viešbutyje. Nors ir ne toks prašmatnus, kaip reklamoje, viešbutis pamažu pradeda juos žavėti.

Vyro šešėlyje

Šeštadienį 21:00

Vokietija. 2008. Drama. Rež.: Carlo Rola. Vaidina: Kate Avallone, Jim Boeven, Regula Grauwiller ir kiti.

Džiulija visą gyvenimą karštai palaikė savo vyrą, siekiantį politikos aukštumų. Pagaliau jam pasisekė – Erikas pateko į Bostono kongresą. Bet tai reiškia dar daugiau aukų – mažiau privatumo ir laiko šeimai. Dėl naujo Eriko darbo Džiulija meta savąjį, o jų šeimoje, galima sakyti, atsiranda naujas šeimos narys – Eriko viešųjų ryšių patarėja Robin, su kuria reikia derinti kiekvieną žingsnį, kad tik jis geriau atrodytų viešumoje. Tačiau labai greitai pasklinda žinia, kad Erikas vairavo girtas. Ar tai konkurentų spąstai? Dabar žurnalistai seka kiekvieną politiko ir jo šeimos narių žingsnį, o netrukus žurnalistė ima kapstyti temą, kad Robin Erikui gali būti ne vien patarėja... Ar Džiulija viską ištvers ir ar buvo verta tiek metų aukotis dėl vyro karjeros?