Vasara Long Ailende

Sekmadienį 21:00

Vokietija. 2009. Melodrama. Rež.: Sibylle Tafel. Vaidina: Petra Schmidt-Schaller, Max von Thun, Marc Hosemann ir kiti.

Bėgiodamas nekilnojamojo turto brokeris Nikas Porteris susipažįsta su kraštovaizdžio dizainere Hole ir jie pradeda susitikinėti. Netrukus Nikas paprašo naujos draugės padėti sutvarkyti tėvo namo aplinką, kur dabar gyvena jo netikras brolis Benas – atsiskyrėlis rašytojas. Nikas tikisi išgražintą nuosavybę brangiau parduoti. Holė imasi užsakymo, nors Beno charakteris gerokai ją erzina, o Benui ši mergina yra pirmoji meilė. Sužinojęs, jog Benas serga vis labiau progresuojančiu vėžiu, o gydymo atsisako manydamas, kad jo gyvenimas ir taip beprasmis, Nikas paprašo Holės apsimesti įsimylėjusia Beną. Jis tikisi bent taip suteikti džiaugsmo netikram broliui. Bet ar ši vaidyba nevirs tikrais jausmais ir ar tarp brolių neatsiras meilės trikampis?

 

Argentinietiškas tango

Pirmadienį  21:00

Vokietija. 2016. Melodrama. Rež.: Hans-Jürgen Tögel. Vaidina: Rebecca Immanuel, Michael von Au, Florian Fitz ir kiti.

Valentina Martino po skyrybų nelegaliai dirba tango mokytoja Kornvalyje, kur gyvena su savo dukterėčia Elena. Kai darbas gatvėje patraukia imigracijos ir mokesčių tarnybų dėmesį, Valentina tą veiklą meta ir įsidarbina namų tvarkytoja pas našlį rašytoją Džeką ir jo dukrą Amandą. Avarijoje žmoną praradęs vyras yra beveik nepakenčiamas, cinizmu persunktas kiekvienas jo žodis labai erzina pozityvumu trykštančią Valentiną, kuriai ir šiaip jau darbas svetimuose namuose nėra pats maloniausias. Netrukus Džekas ir Valentina smarkiai susipyksta, tuo bando pasinaudoti rašytojo kaimynas ir konkurentas Henris, norintis paveržti Valentiną sau. Henris pažada argentinietei padėti pasilikti šalyje ir net išpildyti jos didžiausią svajonę – turėti nuosavą šokių studiją.

Angelas sargas

Antradienį 21:00

Vokietija. 2016. Melodrama. Rež.: Stefan Bartmann. Vaidina: Suzan Anbeh, Heiko Ruprecht, Jeremy Mockridge ir kiti.

Kai buvo jauna, Keitė priėmė nelengvą, bet teisingą sprendimą – kad teisingumas nugalėtų, ji liudijo prieš savo vyrą nusikaltėlį. Jis buvo nuteistas ir prisiekė atkeršyti Keitei už duotus parodymus. Moteris buvo įtraukta į liudytojų apsaugos programą ir pradėjo naują gyvenimą su nauja tapatybe vaizdingame Kornvalyje. Sūnus Čeningas jau užaugo ir vis labiau nori sužinoti apie savo tikrąjį tėvą. Šią tiesą žino tik mama. Kai Čeningas sename mamos mobiliajame randa tik vieną kontaktą Deivo vardu, mano, kad tai jo tėvas. Iš tikrųjų Deivas – policininkas, padėjęs Keitei pradėti naują gyvenimo etapą ir kažkada ją mylėjęs, tačiau dėl jos pačios saugumo nutraukęs romantinius ryšius. Ar Keitė sūnui papasakos apie nusikaltėlį tėvą, ar visgi šį kartą tiesą bus linkusi nuslėpti?

Meilė vynuogyne

Trečiadienį 21:00

JAV. 2017. Romantinis. Rež.: Bradford May. Vaidina: Margo Harshman, Brittany Underwood, Steve Talley ir kiti.

Persidirbusi advokatė Diana turi laikinai palikti visas bylas ir važiuoti į priemiestį, kur neseniai miręs dėdė paliko jai pusę savo vynuogyno ir vyno gamybos verslo.

Titanikas

Ketvirtadienį 21:00

JAV. 1997. Drama. Rež.: James Cameron. Vaidina: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Bill Paxton, Gloria Stuart, Frances Fisher, Bernard Hill, Jonathan Hyde ir kiti.

Vienuolika "Oskarų" apdovanotas ir nominuotas dar trims auksiniams Kino Akademijos prizams, pripažintas geriausiu metų filmu "Titanikas" pasakoja apie garsųjį laivą – dvidešimto amžiaus pradžios inžinerinį stebuklą, nuskendusį per savo pirmąją kelionę...

Istorija prasideda autentiškais po vandeniu filmuotais tikrojo "Titaniko" vaizdais. Iš giganto nuolaužų, dokumentų, pasakojimų buvo sukurtos identiškos filmo dekoracijos. Žiūrovai, matydami krištolinius sietynus, auksu ir šilkais dabintas sienas, didžiuosius laiptus, gali būti tikri, kad kaip tik taip 1912 metais ir atrodė garsusis, neskęstančiu vadintas laivas, dabar dunksantis vandenyno glūdumoje. Džeimso Kamerono filme ekspedicija ieško nepaprasto mėlynojo deimanto, kurį savo sužadėtinei Rouzei padovanojo turtuolis Kolas Hoklis. Netikėtai, didžiam tyrinėtojų nustebimui, atsiranda moteris, tvirtinanti, kad ji ir yra toji Rouz. Šimto vienerių metų močiutė sutinka papasakoti viską, kas nutiko "Titanike".

1912 metais laivo, plaukiančio į svajonių žemę Ameriką, denyje susitiko du jauni žmonės Rouz De Vit Bakeiter, akt. Keit Vinslet, ir Džekas Dosonas, akt. Leonardas Dikaprijas. Ji – turtuolė, plaukianti pirma klase. Jis – vagišius, paskutinę akimirką nušvilpęs bilietą ir įsėdęs į laivą. Jiedu pamilsta vienas kitą, tačiau meilei nelemta tęstis amžinai. Naktį laivas susiduria su ledkalniu ir nuskęsta. Rouzė išlieka gyva, o Džekas, ją išgelbėjęs, žūsta.

Meilės istorija – pagrindinė siužeto linija, tačiau milijonams filmą visame pasaulyje pamėgusių žiūrovų svarbesnė - "Titaniko" žūtis. Režisierius tai puikiai supranta ir meistriškai pavaizduoja tragediją: žmonės, besiblaškantys po laivą, savo laive numirti nusprendęs kapitonas, gelbėjimosi valtelėje drebantis, sąžinės kankinamas laivo inžinierius, moterys ir vaikai, tolstantys nuo skęstančios laivo, kurio denyje mirti liko jų mylimi vyrai, broliai, tėvai – čia tik kelios detalės iš nepakartojamų, talentingai suvaidintų ir nufilmuotų scenų.

Mano ištakos

Penktadienį 21:00

JAV. 2014. Drama, fantastika. Rež.: Mike Cahill. Vaidina: Michael Pitt, Steven Yeun, Astrid Bergès-Frisbey ir kiti.

Jaunas mokslininkas Janas kartu su kolegomis Karen ir Keniu tyrinėja žmogaus akių evoliuciją. Janas įsitikinęs, kad dviejų vienodų porų akių tiesiog negali būti. Per vieną Helovino vakarėlį jis susipažįsta su įdomia mergina, dėvinčia kaukę. Janas susižavi Sofi akimis, fotografuoja jas savo tyrimui ir nė nenutuokia, kad šių akių jis nepamirš visą gyvenimą. Netrukus jie vėl susitinka ir pradeda įsimylėti, nors yra labai skirtingi – Janas rimtas ir racionalus, Sofi – bohemiška ir svajoklė, jiedu nusprendžia tuoktis. Tačiau laimė trumpa – vieno nelaimingo ir žiauraus atsitikimo metu Sofi žūsta. Janas išgyvena depresiją. Filme atskleidžiami įvykiai po septynerių metų, kai Janas jau turi kitą žmoną ir yra išleidęs mokslinę knygą. Staiga jį pasieka gluminanti žinia – Indijoje yra mergina su identiškomis kaip Sofi akimis.

Prisiminimų vasara

Šaštadienį 21:00

Vokietija. 2012. Melodrama. Rež.: Udo Witte. Vaidina: Denise Zich, Ursela Monn, Ralf Bauer ir kiti.

Kelionių žurnalistė Anja jau pamatė beveik visą pasaulį, dabar ji nori nusiraminti, įsikurti vienoje vietoje ir kurti šeimą. Deja, jos mylimasis ir bendramokslis Erikas merginą nuvilia – kai Anja pamato jį su kita, iš galvos išmeta visus bendro gyvenimo planus. Siekdama pamiršti išdavystę, Anja iškeliauja į mažą pajūrio miestelį, kur ketina dirbti vietine žurnaliste. Miestelyje ji susipažįsta su keista menininkų porele ir našliu profesoriumi Niklu, kurį Anja iškart įsimyli. Bet ar galima taip greit leistis į naujus santykius, ar ji sugebės vėl pasitikėti vyrais, o gal visgi pasinaudos jau seniai kišenėje gulinčiais bilietais į Maldyvus ir iškeliaus ramybės ieškoti tenai?

Vasara Marakeše

Sekmadienį 21:00

Vokietija. 2010. Melodrama. Rež.: Gero Weinreuter. Vaidina: Jutta Speidel, Luise Helm, Peter Sattmann ir kiti.

Rudis su savo buvusia žmona Tina keliauja į spalvingąjį Marakešą, kur ketina rengti dukters Anos vestuves. Tik nuvykę į Maroką jie sužino, kad Ana tekės ne už vokiečio inžinierio Markuso, kaip jie galvojo, o už iš Maroko kilusio musulmono Karimo, su kuriuo jų dukra susipažino studijuodama Vokietijoje. Tėvų netekusį vaikiną išaugino jo dėdis Rafikas. Jis dabar nori kelti tradicines marokietiškas vestuves, ir rūpestingajai Tinai žemė tiesios išslysta iš po kojų. Užverda tikra kultūrų kova! Ir buvęs vyras visai nepadeda ginče su užsispyrusiu marokiečiu. Tėvui svarbiausia yra dukros laimė, o Tina bijo atiduoti savo mylimiausiąją visiškai nepažįstamai kultūrai. Kokios visgi galiausiai bus Anos ir Karimo vestuvės, o gal dėl artimųjų ginčų jos išvis neįvyks?