Nuostabi dabartis

Penktadienį 21:00

JAV. 2013. Romantinė drama. Rež.: James Ponsoldt. Vaidina: Miles Teller, Shailene Woodley, Kyle Chandler ir kiti.

Filmo „500 meilės dienų“ autoriai pristato naują nuostabią istoriją apie gyvenimo grožį ir apie meilę. Abitūrai besiruošiantis Sateris mano gyvenantis nuostabiai – turi gražią merginą, gerą darbą vyriškų drabužių parduotuvėje, jam patinka mokykloje, jis – visų vakarėlių siela, nė negalvojantis apie ateitį. Sateris – jau beveik alkoholikas, negalintis paleisti iš rankos svaigalų taurės. Neapsikentusi jį palieka mergina. Smarkiai skausmą alkoholiu aplaistęs vaikinas atsibunda nepažįstamame kieme, kur jį pakalbina Eimė. Ji – simpatiška mergina, kitokia nei pažinotos – skaito mokslinę literatūrą, nevaikšto į vakarėlius ir neturi vaikino. Nors ji skrupulingai planuoja savo ateitį, o Sateris gyvena iliuzijoje apie savo nuostabią dabartį – juodu kažkaip susieina ir pradeda dalytis skirtingais požiūriais į gyvenimą. Ko juos abu išmokys ši pažintis? Ar lėbauti įpratęs Sateris neįskaudins patiklios Eimės? 

Rodeo ir Džiuljeta

Šaštadienį 21:00

JAV. 2015. Drama. Rež.: Christian Alvart. Vaidina: Tim Abell, Lauren Alexandra, Krista Allen ir kiti.

Kai miršta senelis, niujorkietė Džiuljeta yra priversta palikti visus savo draugus ir iš didmiesčio kartu su mama Karen kraustytis į kaimą. Merginai ne prie širdies naujas gyvenimo būdas, vienintelis čia jai patinkantis dalykas yra senelio žirgas Rodeo. Tačiau paaiškėja, kad senelio ranča paskendusi skolose ir, norėdama bent kiek pataisyti padėtį, mama ketina Rodeo parduoti. Mergina susipažįsta su mamos buvusio vaikino Hju sūnėnu Mončiu, dar labiau pamilsta jodinėjimą ir nusprendžia slapta nuo mamos dalyvauti vietiniame jojimo konkurse ir taip išgelbėti mylimą žirgą.

Pasikeitimas

Sekmadienį 21:00

JAV. 2013. Komedija. Rež.: John Gray. Vaidina: Julia Stiles, David Walton, Camryn Manheim ir kiti.

Hana Higins (akt. Julia Stiles) stilinga ir veikli konsultantė, siekianti reformuoti švietimo sistemą. Deja, jos remiamas kandidatas į kongresą labai nuvilia – rinkėjams jis nepatinka. Atsitiktinai pamačiusi apšepusį alaus pardavėją ir jo puikius gebėjimus užmegzti šiltus santykius su žmonėmis, Hana nusprendžia veikti rizikingai – iš neišvaizdaus, neiškalbaus vyruko padaryti tikrą džentelmeną, vertą visuomenės pasitikėjimo. Intriguojanti išvaizdos pokyčių kampanija prasideda! Tiesa, pasikeisti teks ne tik Eliotui, bet Hanai…