Meilė parade

Trečiadienį 21:25

JAV. 2012. Romantinė drama. Rež.: Ron Oliver. Vaidina: Autumn Reeser, Antonio Cupo, April Telek ir kiti.

Energinga Padėkos dienos parado organizatorė Emilė labai myli savo gimtąją Čikagą ir kasmet visas jėgas atiduoda, kad suorganizuotų nepamirštamą šventę. Ji negali patikėti, kai artėjant renginiui pas ją atsiunčiamas naujas verslo plėtros konsultantas tam, kad peržiūrėtų parado finansus. O juk šie metai turėjo būti ypatingi – Emilė laukia pasipiršimo iš savo mylimojo ir šį paradą norėjo padaryti itin gražų. Tad akimirksniu kyla neapykanta! Negi doleriais galima išmatuoti tokios šventės prasmę ir nuotaiką? Emilė pasiryžusi padaryti viską, kad įtikintų Henrį, jog ne visada pinigai yra svarbiausia.

Vienijančios Kalėdos

Ketvirtadienį 21:00

JAV. 2015. Drama. Rež.: Jonathan Wright. Vaidina: Shenae Grimes-Beech, Steve Lund, Ron Lea ir kiti.

Gabi mergina Railė džiaugiasi gavusi asmeninės asistentės darbą pas turtingą Niujorko verslininką, ką tik paveldėjusį kompaniją iš savo tėvo. Viljamą spaudžia reikalavimas uždaryti vieną žaislų fabriką, esantį už miesto. Prieš padarant skubotą sprendimą, kuris pakenktų visam miesteliui, Railė siūlo savo bosui nuvykti ten pačiam ir įvertinti gamyklą bei žmones. Tam, kad išgelbėtų tuos žmones, mergina turi prikelti labai giliai Viljamo širdyje snaudžiančią Kalėdų dvasią. Ar pradedantis verslininkas ryšis dvasinius dalykus iškelti virš verslo reikalų?

Nepasirengusi Kalėdoms

Penktadienį 21:00

JAV. 2015. Komedija. Rež.: Sam Irvin. Vaidina: Alicia Witt, George Stults, Brigid Brannagh ir kiti.

Lengvai pameluoti verslininkei Holei nieko nereiškia, taip lengviau gyventi, gali išvengti problemų, pasiteisinti ir išspręsti viską savo naudai, bet melas kartais gali įskaudinti pačius mylimiausius žmones. Kai Holė nepasirodo savo dukterėčios kalėdiniame vaidinime, ši Kalėdų Senelio paprašo vieno vienintelio dalyko, kad jos teta Holė visad sakytų tiesą. Ir Senelis išpildo mergaitės troškimą. Nauja „dovana“ Holės kasdienybėje sukels daug netikėtų pasekmių, ir net pakeis jos gyvenimą. Išsakiusi jausmus, ji laimės Driu meilę, tačiau netrukus santykiams iškils grėsmė. Visai kitaip gyventi pradėjusi Holė irgi turės šansą išsakyti Kalėdų Seneliui vieną savo norą. Ar ji paprašys atšaukti dukterėčios burtus ir galimybės vėl meluoti?

Kalėdų paradas

Šaštadienį 21:00

JAV. 2014. Romantinė drama. Rež.: Jonathan Wright. Vaidina: AnnaLynne McCord, Jefferson Brown, Jennifer Gibson ir kiti.

Kalėdų nesureikšminanti televizijos laidų vedėja Hailė ruošiasi tik savo specialiai šventinei laidai, nes kitaip Kalėdų ji paminėti neketina. Bet likimas jai iškrečia piktą pokštą ir ji sužino, kad jos šaunusis sužadėtinis apgaudinėja ją su kita. Sugniuždyta ji sėda į automobilį ir lekia kur akys mato... Kelionė pasibaigia, kai Hailė atsitrenkia į tvorą viename mažame miestelyje. Pasirodo, tai vietinio teisėjo tvora, tad nuo bausmės ji tikrai neišsisuks ir dėl to yra priversta likti miestelyje. Avarijos liudininkas Bekas pasiūlo jai padėti suorganizuoti kasmetinį miestelio Kalėdų paradą. Darbai, kurių iki šiol neteko daryti, suartins Hailę su vietiniais ir su nauju pažįstamu. Galbūt pagaliau ir materialistę užvaldys šventinė nuotaika?

Kalėdinė pasaka

Sekmadienį 21:00

JAV, Kanada. 2014. Romantinis. Rež.: David Winning. Vaidina: Lacey Chabert, Corey Sevier, Matthew Kevin Anderson ir kiti.

Molė visad svajojo būti rašytoja, o Lukas – fotografu, bet kai jį tėvas nukreipė į bankininkystę, paauglystės įsimylėjėlių draugystė nutrūko. Molė išvyko į Niujorką ir įsidarbino leidybos įmonėje. Čia ji turi padėti bosui tvarkyti ne tik verslo, bet ir asmeninius reikalus, dažnai po darbo prižiūrėti jo dukras. Molė vis bando prisitaikyti ir nesiskųsti, bet kai bepuošiant boso namus pamato eglutę iš jos tėvų kalėdinių eglučių ūkio, ir būtent tą medelį, kurį nuo nukirtimo saugojo daugybę metų, nes jis simbolizuoja Molės ir Luko draugystę, iškart supranta, kad namuose kažkas ne taip. Jei šis medelis pasiekė būtent ją milijonus gyventojų turinčiame mieste – tai turėtų būti svarbus ženklas. Sugrįžusi namo mergina sužino, kad tėvai turi bėdų su banku. Miestelyje ji sutinka ir Luką, dabar jau patyrusį bankininką, kuris galėtų labai padėti. Bet ar sena meilė jam dar ką nors reiškia, o gal Lukui dabar nerūpi niekas daugiau, tik pinigai?