GARDU GARDU

Sekmadieniais 12:00

Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV8 televizijos eteryje – ypatinga laida – maisto kultūros festivalis „Skanaus“. Birželio pabaigoje Kauno Rotušės aikštėje vykusį renginį TV8 rodys 16.00 val. Kokios karščiausios gastronomijos naujienos? Kurių Lietuvos ūkininkų produkcija verčiausia dėmesio? Kuriuose restoranuose dirba geriausi virtuvės šefai ir, kokios jų kulinarinės paslaptys? Atsakymai – jau pirmadienį.

„Skanaus“ – pirmasis maisto kultūros festivalis mūsų šalyje. Čia buvo galima paragauti pačių įvairiausių patiekalų – nuo cepelinų iki keptų vabzdžių, sužinoti daug naujo apie maistą.

Žiūrėdami „Skanaus“ TV8 žiūrovai ne tik galės išmokti įvairių kulinarijos paslapčių, kurias atskleis talentingiausi restoranų šefai, bet ir išgirsti žinomų žmonių komentarus bei išvysti muzikinius scenos žvaigždžių pasirodymus.

Grilio gerbėjams patiks akimirkos iš čia pat vykusio grilio čempionato, kur savo žinias demonstravo geriausi barbekiu kepėjai. O koldūnų gerbėjai galės stebėti koldūnų valgymo varžybas. Dešimtis kauniečių varžėsi, kas greičiau sukirs po kilogramą koldūnų su mėsa.

Festivalio neaplenkė ir etiketo lektoriai, dietologai. Eteryje jie dalins patarimus apie sveiką gyvenseną ir atskleis paslapčių, kaip derėtų ar nederėtų elgtis prie stalo. Gerą nuotaiką TV8 žiūrovams garantuos rengino vedėjai – aktorius, TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ vedėjas Andrius Žiurauskas ir aktorė, TV3 serialų žvaigždė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

Muzikinius pasirodymus dovanos „Rondo“, Natalija Bunkė, Mino, „16Hz“, „4 Roses“, „Kitokios“, „Presto“, „Belkanto“. Maisto kultūros festivalio „Skanaus“ nepraleido ir žinomi žmonės – verslininkas Žilvinas Grigaitis, apžvalgininkas Andrius Užkalnis, virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė. Jie pademonstruos savo kulinarinius gabumus. TV8 žiūrovai kviečiami pasinerti į maisto kultūros fiestą liepos 6 dieną, 16.00 val.

„Skanaus“ – liepos 6 dieną, pirmadienį, 16.00 val. per TV8!