GARDU GARDU

Sekmadieniais 12:00

Jau nuo vasario 11 dienos darbo dienomis 18.00 val. moterų televizijos TV8 eteryje – naujas serialas „Tai – mano gyvenimas“ (O Hayat Benim). Vienas labiausiai lauktų ir aptarinėtų serialų Turkijoje, vos pasirodęs ekranuose ėmė karaliauti reitingų viršūnėse. Tai pasakojimas apie dėl senelio sprendimo skurde užaugusią merginą, kurios vieta – jos tėvo, garbingo verslininko namuose. Tačiau net ir suaugusi, nesąžiningų žmonių veikiama, herojė nesužinos tiesos apie tikrąją savo kilmę.

TV8 žiūrovės eteryje jau mato premjeros anonsą, kuriame skamba lietuviška, laidos „TV Pagalba“ gelbėtojos Gerdos Stiklickienės atliekama daina. Pamatyti anonsą ir išgirst dainą galima ir internete: http://play.tv3.lt/programos/tai-mano-gyvenimas.

Įdainuoti serialo pristatymo garso takelį TV8 televizija Gerdą pakvietė jau antą kartą. Dainininkės balsas jau skambėjo serialo „Sila“ anonse. „Man be galo džiugu, kad eteryje vėl skamba mano balsas. Žinant, kiek Lietuvoje daug nuostabių balso tembrų, ir žinant, kad iš viso to būrio pakvietimą gavau būtent aš, esu maloniai nustebinta“, – šypsosi G. Stiklickienė.

Šįkart Gerda įdainavo Donato Montvydo kūrinį „Viskas bus gerai“. „Kai sužinojau, kad reikės dainuoti būtent šią D. Montvydo dainą, pagalvojau: „Negali būti! Juk tai daina, kuri pastaruoju metu kasdien skamba mano automobilyje, namuose ir kitur. Tai viena gražiausių Donato dainų“, – susižavėjimo neslepia Gerda.

G. Stiklickienė sako, kad šio kūrinio žodžiai, nors parašyti vyro, puikiai tinka ir moteriai, todėl įsijausti dainuojant nebuvo sudėtinga. „Apskritai šio kūrinio žodžiai labai prasmingi – apie du įsimylėjusius žmones, kuriems visiškai nesvarbus likęs pasaulis ir tai, ką apie jų meilę galvoja kiti“, – pasakoja Gerda.

D. Montvydas – šių metų dainų konkurso „Eurovizija“ atrankos dalyvis. Kaip G. Stiklickienė vertina jo šansus? „Donatas apskritai šiuo metu yra mano favoritas. Ir tai sakau visai nepataikaudama, tikrai ne dėl to, kad pasitaikė proga sudainuoti jo nuostabią dainą (juokiasi). Šis žmogus mane žavi ne tik savo talentu dainuoti, bet ir savo charizma, ir nesvarbu ar jis dainuoja, ar šoka, ar kuria, ar tiesiog bendrauja, jis visa tai daro tobulai ir matosi, kad tikrai nuoširdžiai. O paprastumas ir nuoširdumas visuomet paperka“, – komplimentų dainininkui negaili „TV Pagalbos“ žvaigždė.

„Mano nuomone, D. Montvydas yra verčiausias atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Tikiu, kad taip ir bus. Iš visos širdies to jam linkiu, sergu tik už jį“, – entuziastingai sako Gerda.

Ar G. Stiklickienės linkėjimai išsipildys, paaiškės jau greitai. O norintys įvertinti, kaip skamba nauja D. Montvydo dainos „Viskas bus gerai“ versija, kviečiami įsijungti TV8, kur nuo vasario 11-osios darbo dienomis 18.00 val. laukia turkų serialas „Tai – mano gyvenimas“.

„Tai – mano gyvenimas“ – nuo vasario 11 d. darbo dienomis 18.00 val. per TV8!