GARDU GARDU

Sekmadieniais 12:00

Jau šiandien 18.00 val. moterų televizijos TV8 eteryje – naujas serialas „Tai – mano gyvenimas“ (O Hayat Benim). Ši turkų melodrama atskleis pasisavinto likimo pinkles.

Tai pasakojimas apie dėl senelio sprendimo skurde užaugusią merginą Baharę, kurios vieta – jos tėvo, garbingo verslininko namuose. Tačiau net ir suaugusi, nesąžiningų žmonių veikiama, ji nesužinos tiesos apie tikrąją kilmę. Merginos likimą pasisavins netikra jos sesuo: kol Baharė sunkiai dirbs kepyklėlėje, jos tikrąjį turtingą gyvenimą gyvens visai ne ji. Ar teisingumas kada nors bus atstatytas? Tai paaiškės darbo dienomis 18.00 val.

Kitą eterio premjerą su Lotynų Amerikos melodramų superžvaigždėmis Marlene Favela, Fernandu Colunga ir Jorge Salinas vakar galėjo įvertinti TV3 žiūrovės. Ši vyriškos konkurencijos ir keistai susiklosčiusių likimų istorija „Aistra ir valdžia“ (Pasion y Poder) vos pasirodžiusi Meksikoje sulaukė didžiulio susidomėjimo.

„Aistra ir valdžia“ – dviejų senų priešų, dviejų šeimų neapykantos istorija, primenanti Montekių ir Kapulečių susirėmimą. Žiūrovus savo grožiu ir talentu žavi legendinio serialo „Laukinukė“ žvaigždė M. Favela, moterų širdis tirpdo F. Colunga, pažįstamas iš serialų „Esmeralda“, „Marija la del Bario“, „Apkabink mane“, „Apgavystės“, o jo konkurentą vaidina ne mažiau garsus J. Salinas, nusifilmavęs serialuose „Nuostabi meilė“, „Degantis kraujas“, „Tu – mano likimas“ ir „Mariana“.

Pagrindiniai herojai Eladijus Gomezas Luna ir Arturas Montenegro – verslininkai nuo jaunystės jaučiantys abipusę neapykantą vienas kitam. Nesantaikos priežastis – ne dideli pinigai, o meilė moteriai. Ši sena nesantaika persikels ir į jų vaikų gyvenimus. Ar lemta dešimtmečiais besitęsiantiems konfliktams baigtis ir kas gali laimėti šią aršią ilgametę kovą?

Šiuolaikiškas serialas apie neužgesinamą pyktį, konkurenciją, įtaką, aistrą ir meilę žada daug intriguojančių akimirkų darbo dienomis 15.30 val. per TV3.