GARDU GARDU

Sekmadieniais 12:00

„Gardu Gardu“ – pirmasis konditerijos projektas Lietuvoje, kuris tikina: gaminti gali visi! Laida ragina nepasiklysti nesibaigiančių darbų žabanguose ir skirti laiko širdžiai malonioms veikloms – pavyzdžiui, konditerijai.

Ko gero mažai kas atsisakytų preciziškos išvaizdos deserto su burnoje tirpstančiu kremu ar minkštutėlio biskvito, kai su kiekvienu kąsniu vis labiau didėja apetitas... O kur dar tas palaimos jausmas, kai visa tai pasidarai pats, be jokių kelis mėnesius trunkančių kursų. Sakysite, neįmanoma? „Įmanoma!“ – tikina belgiškojo šokolado ambasadorius Ali Gadžijevas. Jau rudenį drauge su žymiomis Lietuvos pramogų pasaulio atstovėmis jis gamins įspūdingus konditerijos šedevrus. Šios moterys, su desertų gaminimu neturinčios nieko bendro, pirmą kartą savo gyvenimuose kurs kažką nepaprastai skanaus, o Ali tebus jų asistentas – „kelrodė žvaigždė“.

„Gardu Gardu“ ištikimiausi bičiuliai, gerbėjai ir tiesiog konditerijai neabejingi žiūrovai puikiai prisimena pirmąjį laidos sezoną, todėl žino, kad saldžiųjų meno kūrinių gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės produktai. „Gardu Gardu“ komanda norėdama palengvinti gamybos procesą prieš kiekvieną laidą iš anksto paruoš reikalingų ingredientų paketą, kurį bus galima užsisakyti tiesiai į namus. Taigi, beliks tik laukti konditerinio iššūkio, kuris tikrai nepasirodys baisus, kai Ali priešakyje.