TV PAGALBA

zavus ir drasus

Pirmadieniais - penktadieniais 06:55

 

Socialinės dokumentikos laida „TV Pagalba“ – Lietuvos televizijų istorijoje jau tapo legenda. Kur tokios sėkmės paslaptis? Atsakyti paprasta – nuoširdumas, noras padėti kenčiančiam, skriaudžiamam, nelaimingam, apleistam žmogui, kai nuo jo nusisuko visi, kai jį talžo gyvenimo vėtros ir nėra visiškai kam padėti. Neretai „TV Pagalba“ tampa vienintele viltimi tokiam žmogui.

„TV Pagalbos“ gelbėtojai spręsti problemų vyksta tiesiai į žmonių namus, į bet kurį Lietuvos kampelį, bet kuriuo paros metu. Jie pasiryžę padėti ne pažadais, ne žodžiais, o darbais ir tuo metu, kada pagalbos labiausiai reikia. Tuo tarpu atskira laidos rubrika tapusioje didžiojoje „TV Pagalbos“ studijoje konfliktai sprendžiami tiesiog scenoje. Kartu su vedėja Renata Šakalyte-Jakovleva, laidą stebi ir komentuoja ekspertai – dainininkė Livete Kazlauskienė, kurios didelė ir skausminga gyvenimiška patirtis labai praverčia ieškant išeičių iš sudėtingų situacijų, bei dešimties metų patirtį turintis klinikinis psichologas Andrius Kaluginas. Jo dažnai laidos metu surengta terapija tampa vienintele išeitimi rasti kelią dviem konfliktuojančioms pusėms. Tikras profesionalas, neieškantis žodžio kišenėje A. Kaluginas įsitikinęs – rasti kompromisą visada įmanoma, tereikia noro ir profesionalo pagalbos. Net jeigu konfliktas trunka dešimtmečiais, net jeigu visos sielos durys seniai uždarytos ir užkaltos vinimis – sprendimas visuomet yra. Specialioje pokalbių šou rubrikoje A. Kaluginas lieka vienas su konfliktuojančiais žmonėmis, šviesos prigęsta ir prasideda realus psichologo terapijos seansas. Jo metu gimsta tiesa, atvirumas ir atsiveria akys. Šis seansas svarbus ne tik laidos herojams, bet ir kiekvienam žiūrovui, nes suteikia daug atsakymų į klausimus ir padeda pagerinti santykius šeimose.

„TV Pagalba“ – tai atvirumo, tikrumo ir realios pagalbos laida, kur nėra suvaidintų emocijų, kur herojumi tampa paprastas Lietuvos žmogus, kur aistrų nereikia tramdyti, kur jausmai neslepiami po storu grimo ir vaidybos sluoksniu. Tūkstančiai žmonių kasdien dėkoja laidos kūrėjams už pagalbą, tūkstančiams jos reikia tiesiog dabar, šią akimirką. „TV Pagalba“ pasiryžusi padėti, visuomet ir visur.